2000 yılında Lenovo Grup'tan ayrılarak kurulmuş olan  DCN Digital China Network(DC Yunke Networks LTD.) yüksek teknoloji Omurga, Datacenter Switch, Layer 2, Layer 3 Switch, Wireless Controller, AP ve Firewall/Gateway ürünleri üreticisidir.Tüm ürünler ortak DCNOS işletim sistemine sahip ve harware IPv6 Ready özelliğindedir. Firmamız 2010 yılından beri DCN ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktadır.Kısa zamanda büyük bir başarıya imza atılarak birçok proje gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. Ortak komut sistemi/web arayüzü ve tüm protokoller standart olarak cihaz yazılımlarında mevcuttur. 2020 yılı itibariyle Türkiye'de çalışan ürün sayısı 10.000'in üzerindedir. DCN ürünleri 3 yıl garantili olup arıza oranı sıfıra yakındır. Ayrıca düşük bir bedel karşılığı garanti süresi istendiği kadar uzatılabilir. Ürünlerin kullanıldığı örnek projeleri Referanslar bölümünden görebilirsiniz.
Dongwe Fiber Çevirici, SFP Modül üreten bir firmadır.Firmamız 2010 yılından beri ürünlerin dağıtımını gerçekleştirmektedir. Binlerce converter, modül satışı gerçekleştirilmiştir. Ürün portföyümüzde 500 m'den 120 Km'ye kadar fiber kablo mesafesine sahip her marka switch uyumlu SFP modül bulunmaktadır.
Firmamız 2020 yılından beri Çin'in güçlü üreticilerinden olan ONV Technologies markasının distribütörüdür. ONV ürün portföyü her türlü ihtiyaca cevap verebilecek endüstriyel ve iç ortam switchlere sahiptir. Türkiye'de birçok başarılı proje ONV ile gerçekleştirilmiştir.
1988 yılından beri sektör içinde olan firmamız 1997 yılından itibaren yüksek kalite Ağ Ürünleri dağıtımını başarı ile gerçekleştirmektedir. Hedefimiz, iş ortaklarımıza en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla buluşturmaktır. En hassas olduğumuz nokta, pazarladığımız ürünlerin garanti koşullarını hızlı bir şekilde yerine getirerek kurulum yapan firmaların mağduriyet yaşamamalarına verdiğimiz önemdir.
2018 DCN Distribütörler Toplantısı,Bali - Şirket yetkilimiz sektör ile ilgili paylaşımlar yaparken

2019 ISAF Fuarı
Koptek Bilgisayar ve İletişim Sistemleri LTD.ŞTİ.
İLETİŞİM

Fuat Sarp Sokak.No:5/1 Balmumcu-İSTANBUL

          +90 212-2757953

           +90 212-2884336

           info@coptek.com.trANA SAYFA                      HAKKIMIZDA                     ÜRÜNLER                     REFERANSLAR                     DESTEK                    İLETİŞİM